• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1200 грн
Отримати консультацію

Маєте посвідчення групи інвалідності? Бронюйте за тел. (063)700-05-00 та отримуйте знижку при поселенні!

Як підібрати номер?

5 квіт. 2023 р.

Часте питання при бронюванні – про номери. Постараємось лаконічно пояснити різницю між корпусами та номерами.

Спершу краще дивитись на ціну, адже саме умови проживання впливають на вартість (лікуємо всіх однаково добре!). Більшість номерів звичайних 2-місних, і багато відпочиваючих вибирають саме таку категорію.

В цій категорії якщо ви приїдете самі, то поселять з людиною вашої статі. Якщо вдвох – то житимете вдвох, на окремих ліжках. Якщо дуже хочете спати на одному ліжку – бронюйте заздалегіть та обов’зково вказуйте таке побажання. За можливості, вас так і поселять. Двомісні номери є в 1, 8, 9 корпусах.

Одномісний номер – такий самий як двомісний, але з одним ліжком і без сусідів. Є в корпусах 1,8,9.

Люкс 1-кімнатний,може бути одно- та двомісний (це один і той же номер, просто в ньому проживають двоє людей або одна), є в різних корпусах. Корпус 8, 9 – все близько (лікувальний корпус, їдальня, корпус нетрадиційної медицини), ліфт працює, ремонт свіжий, меблі сучасні, номер невеликий але комфортний, ліжко 140 см. матрац.

Люкс в корпусах 2,4 – трохи далі йти на процедури та в їдальню (кому ходити важко – не беріть!), ремонт 2019-2020 років, гарний вестибюль, тихо, в цоколі магазин, матрац 160 см.

Якщо потрібно просторіше або два окремих спальних місця – зверніть увагу на 2-кімнатний люкс в 2,4 корпусах. Гарний свіжий номер, в вітальні диван розкладний, в спальні 2-спальне ліжко. Звертайте увагу на відстань від 2 корпусу.

Це найбільш затребувані номери. Про інші категорії ми напишемо в іншому матеріалі. Обирайте, що підходить саме вам! І телефонуйте - ми з радістю допоможемо підібрати номер та забронюємо відпочинок. Санаторій «Хмільник» чекає вас на оздоровлення!

Інші новини

Нові ціни вже на сайті.

9 трав. 2023 р.

Всі бажаючі можуть переконатись, що подорожчання незначне і на загальну вартість путівок матиме незначний вплив. В цей важкий для країни час ми продовжуємо працювати та оздоровлювати вас, наші шановні відпочиваючі. Профспілковий санаторій "Хміль... Докладніше

Поспішайте скористатись старими цінами! Підвищення цін з 12 травня.

7 квіт. 2023 р.

До відома тих, хто планує приїздити до Профспілкового санаторію «Хмільник» на оздоровлення: адміністрація закладу повідомляє про вимушене підвищення вартості санаторно-курортного відпочинку в нашому санаторії. Наскільки буд... Докладніше

Магнітотерапія як медот лікування в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» одним з найбільш комфортних та безпечних методів оздоровлення є магнітотерапія. Магнітотерапія – це метод лікування, котрий використовує магнітні поля різної частоти та інтенсивності для покраще... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2023