• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1200 грн
Отримати консультацію

Маєте посвідчення групи інвалідності? Бронюйте за тел. (063)700-05-00 та отримуйте знижку при поселенні!

Як підібрати номер?

5 квіт. 2023 р.

Часте питання при бронюванні – про номери. Постараємось лаконічно пояснити різницю між корпусами та номерами.

Спершу краще дивитись на ціну, адже саме умови проживання впливають на вартість (лікуємо всіх однаково добре!). Більшість номерів звичайних 2-місних, і багато відпочиваючих вибирають саме таку категорію.

В цій категорії якщо ви приїдете самі, то поселять з людиною вашої статі. Якщо вдвох – то житимете вдвох, на окремих ліжках. Якщо дуже хочете спати на одному ліжку – бронюйте заздалегіть та обов’зково вказуйте таке побажання. За можливості, вас так і поселять. Двомісні номери є в 1, 8, 9 корпусах.

Одномісний номер – такий самий як двомісний, але з одним ліжком і без сусідів. Є в корпусах 1,8,9.

Люкс 1-кімнатний,може бути одно- та двомісний (це один і той же номер, просто в ньому проживають двоє людей або одна), є в різних корпусах. Корпус 8, 9 – все близько (лікувальний корпус, їдальня, корпус нетрадиційної медицини), ліфт працює, ремонт свіжий, меблі сучасні, номер невеликий але комфортний, ліжко 140 см. матрац.

Люкс в корпусах 2,4 – трохи далі йти на процедури та в їдальню (кому ходити важко – не беріть!), ремонт 2019-2020 років, гарний вестибюль, тихо, в цоколі магазин, матрац 160 см.

Якщо потрібно просторіше або два окремих спальних місця – зверніть увагу на 2-кімнатний люкс в 2,4 корпусах. Гарний свіжий номер, в вітальні диван розкладний, в спальні 2-спальне ліжко. Звертайте увагу на відстань від 2 корпусу.

Це найбільш затребувані номери. Про інші категорії ми напишемо в іншому матеріалі. Обирайте, що підходить саме вам! І телефонуйте - ми з радістю допоможемо підібрати номер та забронюємо відпочинок. Санаторій «Хмільник» чекає вас на оздоровлення!

Інші новини

Любов – це піклування про здоров’я близьких! Вік – цьому лише сприяє!

13 лют. 2024 р.

Даруйте любов – піклуйтесь про себе та своїх рідних і коханих – разом з Профспілковим санаторієм «Хмільник»! Відпочивайте та оздоровлюйтесь, проводьте спільний час зі своїми половинками, даруйте путівки своїм батькам! Коли ... Докладніше

Поспішайте скористатись акційними цінами до кінця лютого 2024 року!

6 лют. 2024 р.

Профспілковий санаторій «Хмільник» дарує акційні ціни: путівки з проживанням в номерах категорії покращений 2-місний – за ціною економів! В вартості, як завжди:  проживання, харчування 3-разове повноцінне й пізня веч... Докладніше

Новорічні свята 2024 р.

24 груд. 2023 р.

Новорічні свята. Ми плануємо звичайну роботу в святкові дні, так як на період дії воєнного стану - святкування в державі відміняються.  Тому, якщо ви плануєте поїздку в святкові дні – будь ласка, приїжджайте. Ви нічого не пропускатимете... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024