• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1250 грн

Як підібрати номер?

5 квіт. 2023 р.

Часте питання при бронюванні – про номери. Постараємось лаконічно пояснити різницю між корпусами та номерами.

Спершу краще дивитись на ціну, адже саме умови проживання впливають на вартість (лікуємо всіх однаково добре!). Більшість номерів звичайних 2-місних, і багато відпочиваючих вибирають саме таку категорію.

В цій категорії якщо ви приїдете самі, то поселять з людиною вашої статі. Якщо вдвох – то житимете вдвох, на окремих ліжках. Якщо дуже хочете спати на одному ліжку – бронюйте заздалегіть та обов’зково вказуйте таке побажання. За можливості, вас так і поселять. Двомісні номери є в 1, 8, 9 корпусах.

Одномісний номер – такий самий як двомісний, але з одним ліжком і без сусідів. Є в корпусах 1,8,9.

Люкс 1-кімнатний,може бути одно- та двомісний (це один і той же номер, просто в ньому проживають двоє людей або одна), є в різних корпусах. Корпус 8, 9 – все близько (лікувальний корпус, їдальня, корпус нетрадиційної медицини), ліфт працює, ремонт свіжий, меблі сучасні, номер невеликий але комфортний, ліжко 140 см. матрац.

Люкс в корпусах 2,4 – трохи далі йти на процедури та в їдальню (кому ходити важко – не беріть!), ремонт 2019-2020 років, гарний вестибюль, тихо, в цоколі магазин, матрац 160 см.

Якщо потрібно просторіше або два окремих спальних місця – зверніть увагу на 2-кімнатний люкс в 2,4 корпусах. Гарний свіжий номер, в вітальні диван розкладний, в спальні 2-спальне ліжко. Звертайте увагу на відстань від 2 корпусу.

Це найбільш затребувані номери. Про інші категорії ми напишемо в іншому матеріалі. Обирайте, що підходить саме вам! І телефонуйте - ми з радістю допоможемо підібрати номер та забронюємо відпочинок. Санаторій «Хмільник» чекає вас на оздоровлення!

Інші новини

Свято вишиванки в Профспілковому санаторії «Хмільник»

16 трав. 2024 р.

Колектив санаторію «Хмільник» щиро вітає відпочиваючих зі Святом вишиванки! Нехай вишиванка, як символ національної ідентичності, як історія поколінь українців – що вшита в кожен колір та малюнок – буде свідком нашої єдност... Докладніше

Встигніть скористатись старими цінами до 10 травня 2014 року!

18 квіт. 2024 р.

Повідомляємо, що з 11 травня цього року ми вимушені підняти ціни на санаторно-курортні послуги в Профспілковому санаторії «Хмільник». Це необхідна міра, спричинена підвищенням цін на ресурси та інші необхідні витрати в процесі організації... Докладніше

Кількість днів для оздоровлення в Профспілковому санаторії «Хмільник»

24 бер. 2024 р.

Класична путівка до Профспілкового санаторію «Хмільник» десятиліттями складала 24 дні. Потім її трохи зменшили – до 21 дня. А коли люди почали їздити за власний кошт – кількість днів почала зменшуватись відповідно фінансових м... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024