27 вер. 2020 р.
Шановні відпочиваючі! Повідомляємо вам, що санаторій стабільно й ефективно працює, в звичайному режимі. З обмежень – відвідування приміщень – обов’язково в масках. Працюють всі лікарі та процедурні кабінети (за виключенням дентальних зрошень та інгаляцій). Бронювання проводимо по 31 грудня, в жовтні розпочнемо бронювання на 2021 рік.
Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих! Телефонуйте та бронюйте.
16 трав. 2024 р.
Колектив санаторію «Хмільник» щиро вітає відпочиваючих зі Святом вишиванки! Нехай вишиванка, як символ національної ідентичності, як історія поколінь українців – що вшита в кожен колір та малюнок – буде свідком нашої єдност... Докладніше
18 квіт. 2024 р.
Повідомляємо, що з 11 травня цього року ми вимушені підняти ціни на санаторно-курортні послуги в Профспілковому санаторії «Хмільник». Це необхідна міра, спричинена підвищенням цін на ресурси та інші необхідні витрати в процесі організації... Докладніше
24 бер. 2024 р.
Класична путівка до Профспілкового санаторію «Хмільник» десятиліттями складала 24 дні. Потім її трохи зменшили – до 21 дня. А коли люди почали їздити за власний кошт – кількість днів почала зменшуватись відповідно фінансових м... Докладніше