10 лист. 2022 р.
Часте питання наших гостей, які планують приїхати до санаторію: чи в нас включене опалення, чи відключають світло та як часто та довго. Відповідаємо: ми топимо, в номерах тепло, так само в їдальні та в лікувальному корпусі. Світло наразі є, і ми максимально підтримуємо режим економії електроенергії, використовуючи лише для критично важливих цілей.
Стосовно безпеки – коли гудуть сирени, ми нікого примусово не виводимо з приміщень! Клінічий санаторій «Хмільник» – це лікувальний заклад, і прийом процедур не переривається. В нас відпочивають дорослі люди, котрі самостійно приймають рішення як швидко та в яке укриття йти. Тимчасові укриття облаштовані в підвалах, там сухо, тепло, є стільці та умивальники з водою. Вказівники як пройти в укриття – розміщені по території.
Колектив Профспілкового санаторію «Хмільник» робить все можливе, щоб ви стали здоровішими, а ваше життя – кращим!
16 трав. 2024 р.
Колектив санаторію «Хмільник» щиро вітає відпочиваючих зі Святом вишиванки! Нехай вишиванка, як символ національної ідентичності, як історія поколінь українців – що вшита в кожен колір та малюнок – буде свідком нашої єдност... Докладніше
18 квіт. 2024 р.
Повідомляємо, що з 11 травня цього року ми вимушені підняти ціни на санаторно-курортні послуги в Профспілковому санаторії «Хмільник». Це необхідна міра, спричинена підвищенням цін на ресурси та інші необхідні витрати в процесі організації... Докладніше
24 бер. 2024 р.
Класична путівка до Профспілкового санаторію «Хмільник» десятиліттями складала 24 дні. Потім її трохи зменшили – до 21 дня. А коли люди почали їздити за власний кошт – кількість днів почала зменшуватись відповідно фінансових м... Докладніше