• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1250 грн

Комплексне лікування хворих на цукровий діабет в Профспілковому санаторії «Хмільник»

26 квіт. 2024 р.

Позитивний вплив радонових ванн на вуглеводний обмін хворих цукровим діабетом пояснюється покращенням периферійного кровообміну та мікроциркуляції, зменшенням гіпоксії, що сприяють підвищенню чутливості периферійних тканин до інсуліну.

При прийомі радонових ванн пухірці газу виділяються з води на покривають шкіру пацієнта, активуючи в ній кровообмін. При тому, окрім тактильного масажу, шкіра одержує і температурний масаж – так як температура газу 12-13 *С, тобто значно нижче ніж води.

Радонові ванни – основний оздоровчий фактор в комплексному лікуванні хворих цукровим діабетом на курорті Хмільник. Доведено позитивний вплив радонових ванн на вуглеводний обмін, білковий та жировий. ПОКРАЩУЄТЬСЯ СТАН ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, покращується робота периферійної нервової системи.

В комплекс лікування зазвичай входить медикаментозне лікування та цукропонижаючі препарати, дієта, ЛФК, бальнеотерапія, фізіотерапія, психотерапія, цукрознижуючі трави.

Комплексне лікування хворих на цукровий діабет в Профспілковому санаторії «Хмільник» - дає виражений терапевтичний ефект, покращує загальний стан хворих та показники обміну вуглеводів. Під впливом комплексного радонобальнеофізіотерапевтичного лікування – нормалізується толерантність організму до вуглеводів.

Радонові ванни активізують компенсаторні можливості периферійної та центральної гемодинаміки. Комплексне лікування хворих з діабетичною ангіопатією – є важливим елементом реабілітації таких хворих, сприяє їх якісному та повноцінному життю.

Інші новини

17 лист. 2023 р.

Не рідко в процесі лікування мінеральними радоновими водами виникає бальнеологічна реакція. На жаль, і по сьогодні єдиної думки про суть і значення цієї реакції немає. Різні автори називають її по-різному та і в тлумаченні є багато суперечностей. Лік... Докладніше

Магнітотерапія в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» магнітотерапію призначають в комплексному лікуванні захворювань, в поєднанні з іншими методами, такими як фізіотерапія, масаж та гідротерапія. Процедури магнітотерапії проводяться під наглядом сп... Докладніше

Лікування дітей в Профспілковому санаторії «Хмільник»

19 січ. 2023 р.

Санаторій «Хмільник» - дорослий заклад, повноцінна путівка на дитину не виписується. Чому? Тому що ми – радоновий курорт, а радон - це радіація, навіть в міні дозах, навіть промені-активатори, але все одно. Вагітним та дітям –... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024