• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1250 грн

Лікування дітей в Профспілковому санаторії «Хмільник»

19 січ. 2023 р.

Санаторій «Хмільник» - дорослий заклад, повноцінна путівка на дитину не виписується. Чому? Тому що ми – радоновий курорт, а радон - це радіація, навіть в міні дозах, навіть промені-активатори, але все одно. Вагітним та дітям – не можна!

Тому, повноцінної путівки не буде, але, починаючи з віку 6-ти років, можливі окремі процедури. Тобто, дорослий відпочиваючий бере з собою до лікаря свою дитину, і лікар, по можливості, рекомендує певні процедури, підходящі за віком та здоров’ям дитини. Серед таких процедур: дитячий масаж, соляна шахта, фіто коктейлі та ін.

Харчування – дитяче меню не передбачено, так само і дитячі порції. Ви можете брати дитину з собою в їдальню та ділитись своєю порцією, або ж докупити харчування (але це буде доросла порція та повні вартість).

Проживання – діти до 6-ти років не рахуються, після 6-ти вже буде доплата за проживання. Розмір доплати залежить від того, в якому номері люди проживають.

При заїзді з дитиною, потрібно мати Свідоцтво про народження дитини.

Відпочинок з дітьми в Профспілковому санаторії «Хмільник» - може бути цікавим та корисним, якщо ви заздалегідь підготовитесь до нього та продумаєте деталі. А ми з радістю вам в цьому допоможемо!

Інші новини

Комплексне лікування хворих на цукровий діабет в Профспілковому санаторії «Хмільник»

26 квіт. 2024 р.

Позитивний вплив радонових ванн на вуглеводний обмін хворих цукровим діабетом пояснюється покращенням периферійного кровообміну та мікроциркуляції, зменшенням гіпоксії, що сприяють підвищенню чутливості периферійних тканин до інсуліну. При прийомі... Докладніше

17 лист. 2023 р.

Не рідко в процесі лікування мінеральними радоновими водами виникає бальнеологічна реакція. На жаль, і по сьогодні єдиної думки про суть і значення цієї реакції немає. Різні автори називають її по-різному та і в тлумаченні є багато суперечностей. Лік... Докладніше

Магнітотерапія в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» магнітотерапію призначають в комплексному лікуванні захворювань, в поєднанні з іншими методами, такими як фізіотерапія, масаж та гідротерапія. Процедури магнітотерапії проводяться під наглядом сп... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024