• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1200 грн
Отримати консультацію

Маєте посвідчення групи інвалідності? Бронюйте за тел. (063)700-05-00 та отримуйте знижку при поселенні!

Лікування дітей в Профспілковому санаторії «Хмільник»

19 січ. 2023 р.

Санаторій «Хмільник» - дорослий заклад, повноцінна путівка на дитину не виписується. Чому? Тому що ми – радоновий курорт, а радон - це радіація, навіть в міні дозах, навіть промені-активатори, але все одно. Вагітним та дітям – не можна!

Тому, повноцінної путівки не буде, але, починаючи з віку 6-ти років, можливі окремі процедури. Тобто, дорослий відпочиваючий бере з собою до лікаря свою дитину, і лікар, по можливості, рекомендує певні процедури, підходящі за віком та здоров’ям дитини. Серед таких процедур: дитячий масаж, соляна шахта, фіто коктейлі та ін.

Харчування – дитяче меню не передбачено, так само і дитячі порції. Ви можете брати дитину з собою в їдальню та ділитись своєю порцією, або ж докупити харчування (але це буде доросла порція та повні вартість).

Проживання – діти до 6-ти років не рахуються, після 6-ти вже буде доплата за проживання. Розмір доплати залежить від того, в якому номері люди проживають.

При заїзді з дитиною, потрібно мати Свідоцтво про народження дитини.

Відпочинок з дітьми в Профспілковому санаторії «Хмільник» - може бути цікавим та корисним, якщо ви заздалегідь підготовитесь до нього та продумаєте деталі. А ми з радістю вам в цьому допоможемо!

Інші новини

17 лист. 2023 р.

Не рідко в процесі лікування мінеральними радоновими водами виникає бальнеологічна реакція. На жаль, і по сьогодні єдиної думки про суть і значення цієї реакції немає. Різні автори називають її по-різному та і в тлумаченні є багато суперечностей. Лік... Докладніше

Магнітотерапія в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» магнітотерапію призначають в комплексному лікуванні захворювань, в поєднанні з іншими методами, такими як фізіотерапія, масаж та гідротерапія. Процедури магнітотерапії проводяться під наглядом сп... Докладніше

Радонові ванни: як впливають на організм. Правила прийому ванн.

11 серп. 2022 р.

Радон – основний лікувальний фактор на курорті Хмільник загалом, та в Профспілковому санаторії зокрема. Радон – це газ, котрим збагачуються грунтові води, проникаючи крізь тріщини гранітного щита. Радонові мінеральні води добувають з г... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024