• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1200 грн
Отримати консультацію

Маєте посвідчення групи інвалідності? Бронюйте за тел. (063)700-05-00 та отримуйте знижку при поселенні!

Радонові ванни: як впливають на організм. Правила прийому ванн.

11 серп. 2022 р.

Радон – основний лікувальний фактор на курорті Хмільник загалом, та в Профспілковому санаторії зокрема. Радон – це газ, котрим збагачуються грунтові води, проникаючи крізь тріщини гранітного щита.

Радонові мінеральні води добувають з глибини понад 60 метрів, пробурюючи свердловину крізь товщу граніту. Колір – жовтуватий, без запаху, збагачені хімічними елементами.

Радон приймають переважно в вигляді ванн та зрошень (колись проводились експерименти з пиття радонової води та прийому сауни з радоном – щоб вдихати пар, але ефективність, очевидно, не задовільнила вчених і наразі використовують ванни та зрошення).

Під час прийому ванни, радон осідає на шкірі, накопичується в ній, та протягом кількох годин всмоктується. А після того кров’ю розноситься по організму. Тому після ванни не потрібно насухо витиратись рушником, лише злегка.

Радон має комплексний вплив на організм: знімає запалення, заспокоює центральну нервову систему та збуджує периферійну, сприяє підвищенню імунітету, вирівнює кров’яний тиск, покращує обмін речовин та трофіку тканин, прискорює регенерацію пошкоджених нервових волокон, має седативну дію та багато ін.

Правила прийому радонових ванн:

Прийняти зручне положення, не занурювати в воду область серця.

Не робити рухи з води (не пошкоджувати природну плівку на поверхні, що перешкоджає швидкому випаровування радону), робити легкі рухи ногами і руками під водою.

Позитивний настрій – насправді це дуже важливо.

Час прийому ванни визначає лікар.

Після ванни злегка промокнути тіло, одягнутися та обов’язково півгодини відпочити.

Радонові ванни  в комплексі з іншими процедурами в Профспілковому санаторії «Хмільник» - це насправді ефективне оздоровлення та лікування.

Інші новини

Магнітотерапія в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» магнітотерапію призначають в комплексному лікуванні захворювань, в поєднанні з іншими методами, такими як фізіотерапія, масаж та гідротерапія. Процедури магнітотерапії проводяться під наглядом сп... Докладніше

Лікування дітей в Профспілковому санаторії «Хмільник»

19 січ. 2023 р.

Санаторій «Хмільник» - дорослий заклад, повноцінна путівка на дитину не виписується. Чому? Тому що ми – радоновий курорт, а радон - це радіація, навіть в міні дозах, навіть промені-активатори, але все одно. Вагітним та дітям –... Докладніше

Лікування захворювань опорно-рухового апарату.

11 серп. 2022 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» опорно-руховий апарат та нервова система (центральна та периферійна) – це основний лікувальний профіль, переважна більшість пацієнтів приїжджають з цими захворюваннями. Ми використовуємо природн... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2023