• English Русский
Профспілковий санаторій Хмільник
ПРОФСПІЛКОВИЙ САНАТОРІЙ

ХМІЛЬНИК

Підтверджена ефективність оздоровлення 98%

Ціна від 1250 грн

Радонові ванни: як впливають на організм. Правила прийому ванн.

11 серп. 2022 р.

Радон – основний лікувальний фактор на курорті Хмільник загалом, та в Профспілковому санаторії зокрема. Радон – це газ, котрим збагачуються грунтові води, проникаючи крізь тріщини гранітного щита.

Радонові мінеральні води добувають з глибини понад 60 метрів, пробурюючи свердловину крізь товщу граніту. Колір – жовтуватий, без запаху, збагачені хімічними елементами.

Радон приймають переважно в вигляді ванн та зрошень (колись проводились експерименти з пиття радонової води та прийому сауни з радоном – щоб вдихати пар, але ефективність, очевидно, не задовільнила вчених і наразі використовують ванни та зрошення).

Під час прийому ванни, радон осідає на шкірі, накопичується в ній, та протягом кількох годин всмоктується. А після того кров’ю розноситься по організму. Тому після ванни не потрібно насухо витиратись рушником, лише злегка.

Радон має комплексний вплив на організм: знімає запалення, заспокоює центральну нервову систему та збуджує периферійну, сприяє підвищенню імунітету, вирівнює кров’яний тиск, покращує обмін речовин та трофіку тканин, прискорює регенерацію пошкоджених нервових волокон, має седативну дію та багато ін.

Правила прийому радонових ванн:

Прийняти зручне положення, не занурювати в воду область серця.

Не робити рухи з води (не пошкоджувати природну плівку на поверхні, що перешкоджає швидкому випаровування радону), робити легкі рухи ногами і руками під водою.

Позитивний настрій – насправді це дуже важливо.

Час прийому ванни визначає лікар.

Після ванни злегка промокнути тіло, одягнутися та обов’язково півгодини відпочити.

Радонові ванни  в комплексі з іншими процедурами в Профспілковому санаторії «Хмільник» - це насправді ефективне оздоровлення та лікування.

Інші новини

Комплексне лікування хворих на цукровий діабет в Профспілковому санаторії «Хмільник»

26 квіт. 2024 р.

Позитивний вплив радонових ванн на вуглеводний обмін хворих цукровим діабетом пояснюється покращенням периферійного кровообміну та мікроциркуляції, зменшенням гіпоксії, що сприяють підвищенню чутливості периферійних тканин до інсуліну. При прийомі... Докладніше

17 лист. 2023 р.

Не рідко в процесі лікування мінеральними радоновими водами виникає бальнеологічна реакція. На жаль, і по сьогодні єдиної думки про суть і значення цієї реакції немає. Різні автори називають її по-різному та і в тлумаченні є багато суперечностей. Лік... Докладніше

Магнітотерапія в Профспілковому санаторії "Хмільник"

16 бер. 2023 р.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» магнітотерапію призначають в комплексному лікуванні захворювань, в поєднанні з іншими методами, такими як фізіотерапія, масаж та гідротерапія. Процедури магнітотерапії проводяться під наглядом сп... Докладніше

На верх
Ласкаво просимо. Ми працюємо для Вас!
© Профспілковий санаторій Хмільник 2024